24. februára 2016 sa v Kultúrnom dome vo Višňovom uskutočnil stolnotenisový turnaj žiakov pod vedením Miroslava Pagáča. Zúčastnilo sa ho deväť žiakov II. stupňa. Vedenie školy ďakuje M. Michalovičovi, M. Pagáčovi a D. Milučkému, ktorí sa podieľali na zorganizovaní tohto turaja a taktiež za sponzorské ceny. Víťazovi gratulujeme. FOTO
Výsledky:
1. miesto: Martin Badura
2. miesto: Norbert Jánoš
3. miesto: Martin Peško
4. miesto: Marek Šmidovič
5. miesto: Richard Špirko
6. miesto: Matej Paurik
7. miesto: Adam Golec
8. miesto: Patrik Poláček
9. miesto: Matej Čibenka










.jpg)



















Vianočné prázdniny začínajú v stredu 23. decembra a trvajú do štvrtku 7. januára 2016. Na piatok 8. januára udelil riaditeľ školy riaditeľské voľno. Žiaci nastupujú po prázdninách do školy v pondelok 11. januára 2016.