V dňoch 8. - 11.09.2014 sa zúčastnili žiaci I. stupňa (postupne štvrtáci, tretiaci, druháci a prváci) praktického výcviku na detskom dopravnom ihrisku v Žiline na Vlčincoch, kde si prakticky preskúšali teoretické vedomosti z dopravnej výchovy, ktorú preberali v škole. Pre žiakov to bol veľký zážitok, odnášali si skvelé dojmy a najmä chválili prístup tety policajtky, ktorá výcvik riadila.
Aj počasie nám prialo - ihneď po skončení výcviku prvákov začalo pršať.
Doprava tam a späť bola zabezpečená mikrobusom z rozpočtu školy
.![]()
![]()

