Po minuloročnom výlete za odmenu do Tatralandie, dňa 27.06.2012 zorganizovala a finančne zabezpečila Rada rodičov pri ZŠ s MŠ, Višňové 446 na čele so svojou predsedníčkou - p. Marcelou Halaganovou - výlet do Aquaparku Bešeňová. Najlepších 43 žiakov zo 4. - 9. ročníka dostalo zaslúženú odmenu. Súčasťou odmeny bol aj koncert začínajúcich spevákov v areáli aquaparku. Pre žiakov 1. - 3. ročníka uhradila Rada rodičov cenu autobusu na výlet do Bojníc.
Pre žiakov je to motivácia pre budúci rok, na ktorý sa chystá znova ešte väčšie prekvapenie.
Do fotoalbumu bola pridaná nová galéria BEŠEŇOVÁ - VÝLET ZA ODMENU.06.07.2012 08:51
