Dňa 22. 3. 2017 boli deti z ŠKD na návšteve v Žilinskom útulku v Mojšovej Lúčke. Na návštevu sa veľmi tešili. My všetci máme zvieratká veľmi radi, a tak sme si návštevu užili. Každý jeden psík má iný príbeh, ktorý, ale skončil šťastne a o psíkov sa predsa len má kto postarať, kým sa dostanú do lepších rúk v akých boli pred časom.
V našej škole sme v spolupráci s materskou školou vyhlásili pre havkáčov zbierku. Deti priniesli to, čo už ich domáci miláčikovia nepotrebujú a v našej pokladničke sme napočítali 55 eur. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zúčastnili, alebo inak prispeli pre dobro veci.
Deti si možno po návšteve viac uvedomujú zodpovednosť za svojich štvornohých kamarátov a aj koľko práce a času si vyžaduje vychovať z malého bezbranného klbka dobrého psa, ktorý je dobrým a oddaným strážcom človeka.






Vážení rodičia a priaznivci našej školy!