• ZÁŽITKOVÉ UČENIE - Žilinský útulok a Jungle park Mojš

• V mesiaci marec sme s deťmi z ŠKD navštívili Žilinský útulok a odovzdali výťažok z jesennej zbierky. Deti si uvedomili, že zodpovednosť a starostlivosť o svojich domácich miláčikov je mimoriadne dôležitá, aby nekončili na uliciach  a následne v takýchto zariadeniach. Zážitkové učenie sme ukončili veselou pohybovou aktivitou v Jungle parku Mojš.
            ​​​​​​​Už teraz sa tešíme na ďalšie zážitky v ŠKD.

• Ďalšie informácie k zápisu do 1. ročníka

• Podpisy zákonných zástupcov na prihláške:

• sa vyžadujú od oboch zákonných zástupcov dieťaťa. Výnimky:
            1. jednému rodičovi bol obmedzený alebo pozastavený výkon rodičovských práv a povinností  ( je možné preukázať neoverenú kópiu rozhodnutia súdu ),
            2. jeden z rodičov nie je schopný zo zdravotných dôvodov podpísať sa (je možné preukázať potvrdením od všeobecného lekára zákonného zástupcu ),
            3. zadováženie súhlasu druhého rodiča je spojené s ťažko prekonateľnou prekážkou  a vec neznesie odklad, rodič predloží písomné vyhlásenie (Príloha č. 2),
            4. ak sa zákonní zástupcovia dohodnú, že prihlášku podpisuje iba jeden zákonný zástupca, musia riaditeľovi školy doručiť  písomné vyhlásenie (Príloha č. 3).