• Oznam ŠJ

• Vedúca školskej jedálne oznamuje rodičom žiakov, že v mesiaci júl 2022 je možné stravovanie žiakov v školskej jedálni v čase od 12:00 do 13:00 hod. Viac informácii Vám poskytne vedúca školskej jedálne.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• - 7:45 - 8:00: príchod žiakov pred budovu školy
            - 8:00 - 8:45: sv. omša v kostole
            - 8:45 - 9:30: slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022 pred budovou školy, rozlúčka s deviatakmi
            - 9:30 - 10:30: odovzdávanie vysvedčení v triedach

• OZNAM

• Dňa 29. 6. 2022 – v stredu bude školský klub detí otvorený do 15.30 hodiny z technických dôvodov.

Dňa 30.6. 2022 – štvrtok bude školský klub deti otvorený do 12.00 hodiny. Prosíme rodičov, aby deti z ŠKD vyzdvihli do tohto času.

Ďakujeme.

Realizačný tím Višňovčatá v akcii VIII.

• Orientačný beh o Višňový pohár 7.6.2022

• POZOR, POZOR!!! Prinášame Vám fotografie z krásnej výchovno–vzdelávacej a športovej akcie realizovanej Školským klubom deti. Višňové poháre a medaily majú už svojich šťastných výhercov a v nás všetkých zostali nezabudnuteľné zážitky. Už teraz sa tešíme na budúci ročník.

• Vyhodnotenie zberu papiera za školský rok 2021/2022

• Pre žiakov  našej školy zvykneme organizovať dvakrát do roka zber papiera: v októbri a v máji. Okrem jednotlivcov odmenu dostane aj trieda, ktorá nazbiera najviac papiera na jedného žiaka. Môžeme skonštatovať, že prístup žiakov našej školy k ochrane životného prostredia je zodpovedný, nakoľko ochota žiakov a rodičov odovzdať do zberu nazbieraný papier je stále na veľmi dobrej úrovni: Za celý rok sme vyzbierali 10 182 kg.
            Veľmi sa chceme poďakovať všetkým žiakom, ich rodičom a starým rodičom, ktorí prispeli k vyzbieraniu uvedeného množstva papiera.

• Riaditeľské voľno - 15.6.2022

• Dňa 15.6.2022 (streda) z organizačných dôvodov súvisiacich s protestným zhromaždením pedagogických a nepedagogických zamestnancov v Bratislave udeľuje riaditeľ školy RIADITEĽSKÉ VOĽNO pre žiakov 1. - 9. ročníka. (Riaditeľské voľno sa nevzťahuje pre 6. ročník, ktorý ide na školský výlet.)

Žiaci, ktorí sa stravujú v školskej jedálni (pokiaľ nebudú odhlásení) sa môžu prísť naobedovať do školskej jedálne medzi 12:00 a 13:00 hodinou.

Pre deti ročníkov 1. – 4. bude v prevádzke celodenný ŠKD v čase od 6:15 do 16:00 hod. V tento deň môžu prísť do ŠKD aj žiaci, ktorí nenavštevujú ŠKD.

• Orientačný beh o Višňový pohár

• Dňa 7. 6. 2022 –  v utorok sa po skončení vyučovania jednotlivých tried uskutoční  „Orientačný beh o Višňový pohár“ pre všetky deti prvého stupňa. Predbežný koniec akcie je naplánovaný na 15.00 hod. Od 14.30 hodiny sa uskutoční aj predaj rôznych druhov rastliniek, ktoré vypestovali deti na krúžku ,,Malý pestovateľ“.